Firmast

KLF-ERI OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõtte, mis on spetsialiseerunud peamiselt tehnilise isolatsiooni kattedetailide valmistamisele.Lisaks valmistame me erinevaid plekist tooteid vastavalt klientide soovidele ja vajadustele.

 

Meie ettevõtte töötajad on oma ala spetsialistid, kellel on 30 aastat kogemust. Seega saame pakkuda oma klientidele parimaid lahendusi, mis vastavad täpselt nende vajadustele.

 

Tootmisruumid asuvad meil Tallinnas Männikul. Oma toodete valmistamisel kasutame kvaliteetseid Euroopas toodetud seadmeid. Mõningate näidetena võib tuua Mabi Šveitsist ning Huvema Hollandist. Kõik tooted on valmistatud järgides häid tavasid ning kehtestatud standardeid.

 

KLF-ERI OÜ missiooniks on olla oma aega ning pikaajalisi partnerlussuhteid hindavate ettevõttete esimene valik isolatsiooni- ning plekitööde valdkonnas.

 

Meeldivale koostööle lootma jäädes,

 

Marko Laanemets

Blogi

Pühadetervitus

detsember 22, 2020

KLF-ERI tiim soovib kõikidele koostööpartneritele rahulikke jõulupühi ning rõõmsat aastavahetust. Kõike paremat ja edukaid kordaminekuid aastal 2021.

Loe edasi ›

Head 2019. aastat

jaanuar 9, 2019

Kallid koostööpartnerid! Soovime oma kollektiiviga kõikidele meeldivat ja edukat 2019. aastat. 2018 oli meie ettevõttele väga meeleolukas ning rekordiline aasta. Tänud kõikidele, …

Loe edasi ›

Tootmine kolis uuele aadressile

märts 22, 2015

KLF-ERI tootmine asub uuel aadressil. Nüüdsest saavad kliendid oma kaubale järgi tulla Luigele. Meie uued tootmisruumid asuvad Luige baasi territooriumil, kohe Honda …

Loe edasi ›