Firmast

KLF-ERI OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõtte, mis on spetsialiseerunud peamiselt tehnilise isolatsiooni kattedetailide valmistamisele.Lisaks valmistame me erinevaid plekist tooteid vastavalt klientide soovidele ja vajadustele.

 

Meie ettevõtte töötajad on oma ala spetsialistid, kellel on 30 aastat kogemust. Seega saame pakkuda oma klientidele parimaid lahendusi, mis vastavad täpselt nende vajadustele.

 

Tootmisruumid asuvad meil Tallinnas Männikul. Oma toodete valmistamisel kasutame kvaliteetseid Euroopas toodetud seadmeid. Mõningate näidetena võib tuua Mabi Šveitsist ning Huvema Hollandist. Kõik tooted on valmistatud järgides häid tavasid ning kehtestatud standardeid.

 

KLF-ERI OÜ missiooniks on olla oma aega ning pikaajalisi partnerlussuhteid hindavate ettevõttete esimene valik isolatsiooni- ning plekitööde valdkonnas.

 

Meeldivale koostööle lootma jäädes,

 

Marko Laanemets

Blogi

Tootmine kolis uuele aadressile

märts 22, 2015

KLF-ERI tootmine asub uuel aadressil. Nüüdsest saavad kliendid oma kaubale järgi tulla Luigele. Meie uued tootmisruumid asuvad Luige baasi territooriumil, kohe Honda …

Loe edasi ›

Konkurentsivõime Edetabel 2013

oktoober 9, 2013

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ja Eesti Tööandjate Keskliit omistasid KLF-ERI-le  2013. aasta konkurentsivõimeliseima mikroettevõtte tiitli.  

Loe edasi ›

Toholampi koostootmisjaam

veebruar 25, 2013

KLF-ERI valmistas isolatsiooni katteplekid termaalõli-, kütte- ja glükoolitorustikele Toholampi koostootmisjaama ehitusel. Nüüdseks on isolatsioonitööd lõppenud ning peatselt lisandub ka galerii tehtud töödest.

Loe edasi ›