Mahutite katteplekid

Mahutite katteplekid

Mahutite katteplekkide funktsioon on samuti kaitsta mahuti isolatsiooni välismõjurite eest. Mahutite katteplekkide materjali valikul lähtutakse kehtestatud standarditest ja/või kliendi soovidest. Valik on sama, mis torustike puhul – kuumtsingitud terasplekk, värvkattega terasplekk, roostevaba plekk ja alumiiniumplekk.

Mahuti küljeplekkide valmistamine toimub vastavalt tellija poolt ette antud mõõtudele. Küljeplekid tarnitakse siketatuna ning vajadusel ka ümarvaltsituna.

DSC_5408

MATERJALIDE PAKSUSED VASTAVALT KEHTIVATELE STANDARDITELE (mm)

Katteplekkide nõuetekohaste ühenduste tagamiseks on kõik detailid varustatud siketega. Allpool on toodud enamkasutatavate sikeühenduste tüübid.

SIKEÜHENDUSE MÕÕDUD VASTAVALT KEHTIVATELE STANDARDITELE (mm)

KLF-ERI tootevalikusse kuuluvad torustike isoleerimisel enamlevinud detailid:

Lisaks ülalnimetatud detailidele on võimalik valmistada erinevaid katteplekke täpselt vastavalt tellija soovile. Näiteks katteplekid kandilisele torule, katteplekid korstnatele või igasugused erilahendused, mis võivad esineda torustike isoleerimisel.

Ventiilikarbid

Äärikukarbid

Ääriku- ja ventiilikarbid tarnitakse standardina ilma isolatsioonita. Isolatsiooni on võimalik paigaldada karbi külge vastavalt tellija soovile.

Karpide valmistamisel on kasutusel kaks erinevat valtsitüüpi:

Kattekarpe on võimalik valmistada ka teiste kujudega vastavalt tellija soovile (näit. kandilised kandiliste servadega, kandilised ümarate servadega vms).

See veebisait kasutab teie kasutuskogemuse parandamiseks küpsiseid. Veebilehte edasi kasutades loeme, et olete privaatsuspoliitkaga nõustunud. Selge Loe edasi