Tooted

Toruisolatsiooni katteplekid

TORUISOLATSIOONI KATTEPLEKID
Toruisolatsiooni katteplekke kasutatakse isolatsiooni kaitsmiseks erinevate välistegurite mõjude eest (näiteks ilmastik, mehaanilised vigastused vms). Samuti võib katteplekke kasutada välisviimistluse või hügieeni parendamise eesmärgil ning tööohutuse tagamiseks.

Katteplekkide materjali valikul lähtutakse Eestis kehtivatest standarditest ning/või kliendi soovidest.

Mahutite katteplekid

Mahutite katteplekkide funktsioon on samuti kaitsta mahuti isolatsiooni välismõjurite eest. Mahutite katteplekkide materjali valikul lähtutakse kehtestatud standarditest ja/või kliendi soovidest. Valik on sama, mis torustike puhul – kuumtsingitud terasplekk, värvkattega terasplekk, roostevaba plekk ja alumiiniumplekk.

Mahuti küljeplekkide valmistamine toimub vastavalt tellija poolt ette antud mõõtudele. Küljeplekid tarnitakse siketatuna ning vajadusel ka ümarvaltsituna.

Tugirõngad

KLF-ERI pakub oma tootevalikus erinevaid tugirõngaid nii torustikele kui ka mahutitele. Tugirõngad on valmistatud 3 mm paksusest ning 30 mm laiusest ribaterasest.

Eritooted

Karniisiplekid, vihmaveerennid ja –torud, parapetiplekid, aknaplekid, sise- ja välisnurgad, Z-profiilid

Isolatsioonitööd

(siia tuleb isolatsioonitööde kirjeldus)

Miks meid valida?

Meie ettevõtte töötajad on oma ala spetsialistid, kellel on 30 aastat kogemust. Seega saame pakkuda oma klientidele parimaid lahendusi, mis vastavad täpselt nende vajadustele.

30+ aastat kogemusi

Meeskonnaliikmetel on üle 30 aastane töökogemus plekivaldkonnas

Spetsialiseerunud meeskond

Meie ettevõtte töötajad on oma ala spetsialistid

Eesti ettevõte

KLF-ERI OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõtte

Kvaliteet

Oma toodete valmistamisel kasutame kvaliteetseid Euroopas toodetud seadmeid ning järgime häid tavasid ning kehtestatud standardeid.

Liider plekivaldkonnas

KLF-ERI OÜ missiooniks on olla oma aega ning pikaajalisi partnerlussuhteid hindavate ettevõttete esimene valik isolatsiooni- ning plekitööde valdkonnas.

See veebisait kasutab teie kasutuskogemuse parandamiseks küpsiseid. Veebilehte edasi kasutades loeme, et olete privaatsuspoliitkaga nõustunud. Selge Loe edasi