Toruisolatsiooni katteplekid

Toruisolatsiooni katteplekid

Toruisolatsiooni katteplekke kasutatakse isolatsiooni kaitsmiseks erinevate välistegurite mõjude eest (näiteks ilmastik, mehaanilised vigastused vms). Samuti võib katteplekke kasutada välisviimistluse või hügieeni parendamise eesmärgil ning tööohutuse tagamiseks.

Katteplekkide materjali valikul lähtutakse Eestis kehtivatest standarditest ning/või kliendi soovidest. Enamlevinud on kuumtsingitud terasplekk, värviga pinnatud terasplekk, alumiiniumplekk ja roostevaba plekk.

Detailid valmistame vastavalt tellija poolt esitatud joonistele. Plekkide tarnimisel on iga plekk nummerdatud ning nende numbrite alusel on plekkide paigutus kantud ka joonisele.

Küljeplekkidele lisaks on võimalus valmistada erinevaid katteid väljavõttetele ja luukidele vastavalt kliendi poolt ette antud mõõtudele ning soovidele.

Mahuti otsaplekkide valikul on üldiselt kaks erinevat võimalust – kas kasutada zeppelin tüüpi otsa või sektoritest koosnevat koonusotsa.

Koonusotsa sektorite omavahelisel ühendamisel on kaks enamlevinud võimalust.

Lisaks tööstuslikele mahutitele mõeldud katteplekkidele valmistab KLF-ERI katteplekke ka eramajapidamistes kasutatavatele mahutitele (boilerid, keskküttemahutid vms).Nende valmistamisel kindlaid standardeid ei ole, kõik sõltub tellija vajadustest.

See veebisait kasutab teie kasutuskogemuse parandamiseks küpsiseid. Veebilehte edasi kasutades loeme, et olete privaatsuspoliitkaga nõustunud. Selge Loe edasi